Aby byly naše služby kompletní, musíme mít i dokonalé serverové zázemí, ať už pro vlastní projekty, tak naše zákazníky. Disponujeme špičkovým technickým vybavením a infrastrukturou, která je umístěna v českém datacentru, které garantuje ty nejlepší možné provozní podmínky co se týče bezpečnosti, dostupnosti i chlazení.

Servery a zařízní sítě jsou umístěné v klimatizovaném a střeženém prostoru, napájeny přes záložní zdroje UPS a generátory. Data jsou každý den zálohována a servery jsou monitorovány. Vysokorychlostní konektivitu zajišťuje redudantní architektura s dvěma nezávislými přívody optických vláken o celkové kapacitě 4 x 10GE. Zahraniční konektivitu zajišťují sítě Lambdanet a Tiscali.

Pro vysokou dostupnost aplikací používáme značkové spolehlivé servery Dell, avšak vždy vycházíme vstříc přáním zákazníka.

Každý webhostingový program je spravován pomocí sofistikovaného uživatelského systému Plesk. Prostřednictvím jedinečného a jednoduchého ovládacího panelu můžete pohodlně spravovat více domén a účtu pod jedním přístupem. Dle specifikace programu máte možnost nastavovat DNS záznamy, databáze, SSL, statistiky, poštovní účty, statistiky a reporty, zálohy atd.