Vzdálená podpora

Nevíte si rady? Potřebujete pomoc od zkušených správců? Využijte naši speciální službu vzdálené technické podpory. Jestli je Váš počítač zapojen do rozsáhlé infrastruktury, nebo jej máte doma, nemusíte nic nastavovat. Stačí si spustit malý program a sdělit nám vygenerovaný identifikátor. Vy sami si určíte zda-li se k Vám můžeme připojit. Důvěrnost informací je zaručena.

Webhosting

Ať už máte jednu doménu nebo desítky, ba dokonce stovky, můžete všechny své účty ovládat z jednoho místa. Pomocí našeho sofistikovaného systému máte možnost spravovat pod jedním přístupem své domény, hostingové programy, poštovní účty, SQL databáze aj.

Spravujete více klientů? Pro potřeby tvůrců webů, designérů a administrátorů je náš systém obohacen o možnost spravovat více klientů pod jedním „nadřízeným“ účtem.

Webmail

Cestujete nebo chcete mít stále přístup ke své poště? Všichni uživatelé mají možnost spravovat své emailové schránky pomocí ucelených systémů pro práci s poštou. Reagujte na své maily bez prodlení.

Statistiky

Mějte návštěvnost svých stránek pod kontrolou. S profesionálními produkty AwStats a Webalizer, jenž jsou součástí webhostingových účtů můžete sledovat kdy máte nejvíce návštěv, populárnost jednotlivých stránek, zda-li k Vám chodí návštěvníci z vyhledávačů nebo napřímo. Provádějte strategická rozhodnutí na základě všech dostupných informací a Výš business poroste.

Technická podpora

OnLine technická podpora nabízí pomoc při nastavování služeb, poštovníc klientů, administraci. Obsah je sledována průběžně aktualizován dle potřeb Vás – uživatelů.

Stane-li se, že jste nenašli co jste hledali, neváhejte a obraťe se na náš tým odborníků.