Nejen během fáze vývoje, ale celého životního cyklu se vždy řídíme nejmodernějšími postupy softwarového inženýrství. Dejde sbohem předraženému softwaru, který obsahuje funkce, které nevyužíváte. Vždy dodáváme aplikace ve specifikované funkčnosti, za dohodnutou cenu a v termínu.

Preferujeme agilní styl vývoje s krátkodobou iterací, minimem extrémně podrobných dokumentů a stálou spoluprací se zákazníkem během vývoje. Samozrejmou součástí je verzování a dokumentování kódu.

Specializujeme se na vývoj a dodávku specializovaných informačních systémů obzvláště v segmetnu intranetových a extranetových aplikací.

Pro bezstarostné využívání dodaného softwarového řešení standardně poskytujeme zajištění jeho provozu. Dodávky lze provozovat na prostředcích dodavatele, jakými jsou servery, konektivita atd.

Předáním softwaru naše práce nekončí. Uvědomujeme si, že ne každý uživatel je přiznivce nových technologií, a proto poskytujeme kompletní podporu pomocí školení, hotline i kompletní uživatelské podpory.