SSL certifikáty

Důvěryhodné SSL certifikáty s garancí nejnižší ceny a 100% spokojenosti. Zabezpečte svůj eshop, aplikace a servery důvěryhodným SSL certifikátem, zvýšíte svou důvěryhodnost i zisk. Skoncujte s otravnými zprávami. Důvěrný internetový obchod = zisk!

Mailita: Email marketing pro každého

Další službou pro je Mailita, pomocí které si budete spravovat a rozesílat emailové kampaně jako naprostý profesionál. Nezatěžujete vlastní server, nemusíte se starat o vyhodnocování a správu příjemců emailů. Pomůžeme vám s vyhodnocením. K dispozici máte stovky emailových šablon pro vlastní potžebu zcela zdarma.

 

Internetové obchody

Na základě potřeb našich dlohodobých partnerů provozujeme pod obchodní značkou Abita.cz síť internetových obchodů zaměřených zejména na příslušenství k audio vizuálním zařízením.

Nemusíte si pamatovat různé názvy méně či více oblíbených obdodů. Stačí si zapamatovat jedinou doménu Abita.cz a na jednom místě si vyberete oddělení, které vyhovuje hledanému zboží.

Obchod je členěn do oddělení dle nabízeného sortimentu.

Abita.cz

AV kabely

Specializovaný eshop s kabely pro audio i video zařízení. V nabídce nalezenete mj. HDMI kabely, optické kabely, digitální kabely, analogové kabely, s video kabely, scart kabely, konektory, nejrůznější redukce a daptéry, kabely pro mp3 přehrávače atd.

V sourtimentu sou zastoupeny značky Monster Cable, Atlona, HiDiamond, Profigold, Mascom, Bandridge a Bandridge Premium aj.

Abita.cz

Brašny

Pro všechny cestovatele a majitele nejen elektronických zařízení obsahuje sortiment oddělení Brašny např. obaly na notebooky či netbooky, kufry, pouzdra na mp3 přehrávače či fotoaparáty, batohy, kabelky – prostě zavazadla pro mimořádné i každodenní využití.

Abita.cz

Software

Softwarový sortiment za zaměřen na potřeby firemních zákazníků. Ať se jedná o bezpečnost, podporu nebo správu zaměstnanců. Nejsme standardní distributoři software. Naši zaměstnanci pravidelně absolvují technická školenía jsou připraveni všem klientům nabídnout pomocnou ruku v řešení standardních i specifických požadavků či problémů nejen s instalací, ale i správou aplikací.

Abita.cz

Nábytek

Kvalitní nábytek pro školy, odborné učebny, laboratoře, posluchárny a auly. Školní lavice, židle stoly, skříně do učebny, jídelny, internátu. Kompletní vybavení kancelářských a veřejných prostor.

Ve spolupráci s výrobcem poskytujeme kompletní servis. Vyměříme a navrhneme Váš interiér dle potřeb, zajistíme dopravu a montáž po celé Evropě. Jelikož nabízený sortiment je konstruován s požadavky na vysokou odolnost nabízíme i prodlouženou záruku s možností záručního i pozáručního servisu.

Golla.cz

Golla je originální značka specializující se na módní brašny a pouzdra pro přenosnou elektroniku. Golla kompletní kolekce obsahuje širokou škálu pouzder pro mobilní telefony, MP3 přehrávače, digitální fotoaparáty a notebooky. Golla je známá zářivými barvami, potisky a výbornou kvalitou